RB80 12V 80Ah LiFePO4

Neohodnoceno
 
Dostupnost Objednáno u výrobce
28 159 Kč / ks
23 271,90 Kč bez DPH
Kód produktu REL-RB80
Značka ReLion
Kategorie Lithiové baterie ReLion
Položka byla vyprodána...
 

RB80 je 12V 80Ah lithiová baterie s hlubokým cyklem. RB60 nabízí extra výkon v kompaktní velikosti. Je dostatečně všestranná, aby mohla být použita například jako zdroj energie menších lodí s nižšími požadavky na baterie, lodí, které vyžadují dvě stejné baterie či lodí s elektrickými systémy určenými pouze pro jednu baterii. Tato výkonná lithiová baterie vám poskytne dokonalé množství energie pro celodenní rybaření a venkovní rekreační dobrodružství.

Běžně se používá v následujících aplikacích: jako zdroj napájení vyhledávačů ryb a sonarů, signalizátorů a jiné námořní elektroniky, při rybaření na ledu, kempování, pro napájení skútrů, solárního a nouzového osvětlení, v oblasti robotiky, bezpečnostních záložních systémů, telekomunikace atd.

Loga

Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nabízejí také ultra rychlé nabíjení, vysokou účinnost a delší životnost cyklu – navíc bez údržby!

Ne všechny lithiové baterie jsou stejné. Všechny baterie RELiON používají nejbezpečnější a nejstabilnější komponenty, včetně katody LiFePO4 a vestavěného systému správy baterií (BMS). BMS zajišťuje dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci – a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC).

RB80 je lithium-železofosfátová (LiFePO4) baterie s větším výkonem, nižší hmotností a až 10x delší životností než její olověné protějšky. Lithium je logickou volbou pro ty momenty, kde potřebujete delší provozní dobu a spolehlivost. Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nutno dodat, že olověné baterie je také potřeba pravidelně udržovat. Pokud jejich údržba není správná, zkracuje se jejich životnost. Protože lithiové baterie nevyžadují žádnou aktivní údržbu, jednorázový nákup zaručuje lepší životnost. Méně starostí, více výkonu!

Napětí 12,8V
Ah 80
Délka 305 mm
Šířka 168 mm
Výška 210 mm
Váha 11,3 kg
Stupeň voděodolnosti IP66
Doporučený stupeň pojistek 4 A - 40 A
Doporučené nabíjecí napětí 14.2 V - 14.6 V
Kompletní technická data naleznete v záložce "Soubory"