• 1 z 24
 

Polyethylenové molo (molový plovák)

Neohodnoceno
 

1000x500x450

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
3 826 Kč
3 161,98 Kč bez DPH
   
Značka Roto-Tech
Kategorie Polyethylenové plováky a mola Roto-Tech
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Platforma z polyetylenové kostky je moderním řešením pro všechny typy plovoucích plošin. Jednoduchý tvar a konstrukce mostu znamená, že nás může omezit pouze naše vlastní fantazie. Základním prvkem plošiny je obdélníkový plovák, který je nosnou konstrukcí i chodníkem pro plošinu.
Základním prvkem plošiny je obdélníkový plovák, který je také vztlakovým prvkem a nosnou konstrukcí paluby – chodník paluby. Plováky na bočních okrajích mají otvory, do kterých jsou klíny zasouvány shora. K instalaci platforem tedy nepotřebujete žádné těžké vybavení ani speciální nástroje. Plováky mohou být sestaveny s plošinami téměř jakéhokoli tvaru a barevného uspořádání. Jediným limitem je uživatelská fantazie. Tvar plošiny lze přizpůsobit potřebám uživatele v závislosti na účelu a podmínkách na hranici vody.
Na horním povrchu plováku je bílý korek. Uvolnění umožňuje naplnění balastové komory vodou. Díky tomu můžeme přesně nastavit výšku ponoru, což zvyšuje její stabilitu při vysokých vlnkách vody. Na konci sezóny mohou být mosty ponechány na vodě nebo demontovány a naskládány na sebe. V následujících ročních obdobích můžete vytvořit zajímavé nové konfigurace nebo rozšířit platformu podle svých potřeb.

Výrobce má v nabídce několik druhů mol, které lze po předchozí domluvě objednat a dopravit, stejně tak nerezové příslušenství.

1000x500x450