Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 

NSX 7 se sondou Active Imaging

Neohodnoceno
 

Posuňte svůj zážitek na zcela novou úroveň!

Díky inovativnímu, modernímu rozhraní s výkonnými navigačními schopnostmi a s podporou C-MAP® uvidíte vše jako nikdy předtím. Simrad NSX je vybaven integrovaným sonarem, plnou kompatibilitou systémů s radary či autopiloty. Vše, co nyní musíte udělat, je vybrat si další dobrodružství na vodě.

Dostupnost Na objednávku
39 395 Kč / ks
32 557,85 Kč bez DPH
Kód produktu 000-15368-001
Značka Simrad
Kategorie NSX
Položka byla vyprodána...
 
Křišťálově čisté zobrazení s vysokým rozlišením

NSX spojuje čisté a přímočaré rozhraní s vizuálními prvky s vysokým rozlišením a přináší tak zcela nový zážitek.

NSX nabízí svému uživateli snadný přístup ke všem funkcím a jejich užívání - včetně chytrého přizpůsobení obrazovky přetažením pomocí multidotykového displeje, plně upravitelného panelu nástrojů a vylepšených denních a nočních režimů obrazovky. Získejte křišťálově čisté zobrazení detailů, struktury a spodních obrysů map pomocí  dotykové obrazovky SolarMAX IPS – viditelné z jakéhokoli úhlu, na přímém slunci i přes polarizované čočky slunečných brýlí.

Zbrusu nový pohled na mapové podklady

Mapy optimalizované pro námořní plavbu C-MAP® DISCOVER X a REVEAL X obsahují svěží, intuitivní prezentaci map a nejnovější aktualizace.

Mapy C-MAP® zahrnují plnohodnotné vektorové mapy s vlastním stínováním hloubky a batymetrií s vysokým rozlišením, které zobrazují přesné obrysové linie až do úrovně detailů.

Zlepšete plánování a vykreslování tras pomocí projekcí přílivu a proudů a našeho vůbec nejrychlejšího autoroutingu. Navíc je tu nová funkce Map Inspection , kdy jedním dotykem získáte přístup k informacím o místech, bodech zájmu, přílivech a odlivech, kanálech a mnoho dalšího.

Identifikujte snadno nebezpečí pomocí radarů s pulzní kompresí HALO®, zůstaňte v kurzu se autopilotními systémy a vyzkoušejte celou řadu integrovaných sonarových funkcí.

Získejte povědomí o situaci pod vodní hladinou díky sondě s vysokým rozlišením s Active ImagingTM 3-v-1, obsahující všechny nejdůležitější sonarové funkce - CHIRP, DownScan Imaging a SideScan - to vše z jedné sondy. 

FishReveal Smart Target View poskytuje ještě snadnější identifikaci ryb a struktur s jasně definovanými rybími oblouky. Můžete dokonce prohledávat větší hloubky pomocí široké řady kompatibilních sond.

Život na vodě je jednodušší než kdykoli předtím

Díky průvodci nastavením budete okamžitě připraveni.

Průvodce nastavením vám pomůže s nastavením krok za krokem, abyste mohli co nejrychleji vyrazit za dalším dobrodružstvím, zatímco aplikace Simrad® Vám nabídne celou řadu přidaných doplňků. Patří mezi ně bezproblémové aktualizace softwaru, plánování výletů na vodě i mimo ni, zjednodušené zobrazení mapy, které vypadá na všech platformách stejně, a navíc snadný přenos všech dat, včetně tras a trasových bodů.

 

Spotřeba energie 11,5 W
Doporučený stupeň pojistek 2A
Doporučené nabíjecí napětí 12 V DC (10 - 17 V DC min - max)
Provozní teplota -15°C až 55°C
Teplota při skladování -20°C až 60°C
Stupeň voděodolnosti IPx6 a IPx7
GPS 10 Hz vysokorychlostní aktualizace (interní) WASS, MSAS, EGNOS, GLONASS
Počet GPS kanálů 32
Rychlost aktualizace 10Hz
AIS Příjem dat AIS přes NMEA 2000
Slot na SD kartu 1 MicroSD
Kompabilita s radary ANO
Trasové body 6000
Rozměry displeje 195.0 mm x 123.0 mm x 79.5 mm
Typ montáže Na držák, do palubní desky
Váha 0,8 kg
Rozlišení displeje 1024 x 600 px
Bluetooth Bluetooth 4.0
Ethernet 1 port (5-pin konektor)
NMEA 0183 Ne
NMEA 2000 1 x NMEA 2000 Micro-C port, 1 LEN
Propojení s PC Ne