• 1 z 4
 

NSS12 EVO3S

Neohodnoceno
 

12palcový displej s vysokým rozlišením, který je skvělou volbou pro rekreační a sportovní ldoě. Díky novému vysoce výkonnému procesoru iMX 8 s mimořádně rychlou dobou odezvy přináší tento plotter kompaktní balení těch nejlepších funkcí. Užijte si ohromující čistotu a ultra široké pozorovací úhly v kombinaci s dotykovou obrazovkou a klávesnicí, která je viditelná a snadno ovladatelná pro úplnou kontrolu za každého počasí a za všech podmínek. Zahrnuje základní obrysovou mapu světa.

Dostupnost Na objednávku
134 609 Kč / ks
111 247,11 Kč bez DPH
Kód produktu 000-15406-001
Značka Simrad
Kategorie NSS EVO3/S
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Získejte co nejvíce z Vašeho zážitku na lodi

Získejte úplnou kontrolu nad svými zážitky na vodě. Displeje SolarMAX® IPS nabízejí výjimečnou čistotu a ultra široké pozorovací úhly za jakýchkoli světelných podmínek, zatímco nový vysoce výkonný procesor iMX 8 poskytuje super rychlou odezvu pro co nejplynulejší přechody obrazovky. Podle situace si můžete vybrat mezi ovládáním pomocí dotykové obrazovky nebo klávesnicí s otočným tlačítkem. Je snadné sledovat a ovládat veškerou palubní elektroniku pomocí jednoduchého menu, přizpůsobitelných rozvržení rozdělené obrazovky a programovatelného funkčního tlačítka pro přístup k funkcím, které nejčastěji používáte, jedním tlačítkem.

Výstřižek8

Displeje SolarMAX IPS zajišťují jasný pohled za jakýchkoli podmínek

Získejte jasný pohled na displej za jakýchkoli světelných podmínek s technologií SolarMax IPS, která poskytuje zobrazení ze všech úhlů a to i v případě, že máte nasazené polarizační brýle.Tyto obrazovky byly navrženy do každého počasí tak, aby odolaly teplu letního slunce, a jsou opticky spojeny, aby zabránily kondenzaci či zamlžení displeje. Okamžitý přístup a ovládání veškeré palubní elektroniky prostřednictvím jednoduchého menu a přizpůsobitelných rozvržení obrazovky,kterou lze rozdělit do několika různých panelů, je snadnější než kdy dříve.

Výstřižek10

Integrovaný,vysoce výkonný echolot pro snadný rybolov a bezpečnou plavbu

Stačí si jen vybrat sondu. 1kW sonar s podporou CHIRP poskytuje výjimečný výkon při sledování dna a hledání ryb. Vyberte si ze široké škály sonarů pro hledání ryb, které vyhovují vašemu plavidlu - ať už z CHIRP nebo tradičních sonarových sond pro klasický pohled vyhledávání ryb, nebo si pořiďte nadupanou sondu Active Imaging Imaging ™ 3 v 1, která kombinuje klasické sonarové snímky CHIRP, boční snímání SideScan a snímání dna DownScan Imaging. Díky prvotřídní čistotě zobrazení a exkluzivní separaci cíle budete moci doslova nahlédnout pod vodní hladinu a sledovat tak různé útesy,droby či vraky lodí v ohromující kvalitě. Skvělou volbou pro maximální přehled o dění před Vaší lodí je sonar ForwardScan®, který díky skenování dna přímo před lodí enormně snižuje riziko kolize. Vaše plavba tak bude ještě bezpečnější, než kdy dříve.

Vylepšené možnosti mapování pro rozšířené pokrytí

Možnost rozdělení obrazovky na několik samostatných panelů, zobrazení ve 3D či překrytí radarovými snímky. To vše a ještě mnohem více je u modelů NSS evo3S samozřejmostí. Kompabilita s celou řadou map od výrobců jako C-MAP, Navionics® a mnoho dalších.

Výstřižek11

Rychlé a jednoduché síťové připojení nabízí širokou škálu příslušenství

Průmyslové standardní připojení usnadňuje vytváření systémů s více displeji a propojení displejů s veškerou palubní elektronikou; zatímco nový vysoce výkonný procesor iMX 8 zajišťuje monitorování motoru a paliva v reálném čase, ovládání palubních zvukových systémů a mnoho dalšího. Rozšiřte svůj systém o moduly a příslušenství Simrad, chytejte ryby chytřeji pomocí sond S5100 nebo StructureScan® 3D, získejte větší rozhled s legendárním radarem HALO ™ Pulse Compression a uvolněte ruce od kormidla s plně integrovaným autopilotem Simrad.

Výstřižek12

Okamžitá kontrola, kdekoliv

Integrované bezdrátové připojení zrcadlí váš displej na kompatibilní iOS nebo Android smartphone či tablet a poskytuje vám okamžitý přístup k mapám, radaru a dalším funkcím odkudkoli na palubě. Bezdrátové připojení také umožňuje snadné online aktualizace softwaru prostřednictvím internetového hotspotu. Průmyslová konektivita NMEA 2000® nabízí širokou škálu možností rozšíření a integrace: sledujte výkon motoru a palivovou účinnost své lodi, ovládejte svoji loď pomocí autopilotu Simrad nebo ovládejte palubní zábavní systém.Nebo si stáhněte aplikaci Simrad pro ještě bohatší zážitek - od registrace zařízení, ručního stahování aktualizací až po ukládání trasových bodů a vašich oblíbených rybářských míst - přístupných jak na vodě, tak i mimo ni.

Ethernetové porty 1 x 5 pin žlutý konektor x 10/100 Mbit
NMEA 2000 1 x NMEA 2000 Micro-C port, 1 LEN
Váha 3,1 kg
Napětí 10 - 31.2 V DC
Šoková vibrace 100 000 cyklů o přetížení 20 G
Jas obrazovky 1200 nits
Rozlišení displeje 1280 x 720
Provozní teplota -15°C až +55°C
Vnitřní úložiště 16 GB
SD karta úložiště 2 MicroSD sloty, max. 32GB každý.
Video 2 x kompozitní (RCA konektory) video vstupy. Je vyžadován volitelný video / datový kabel (P / N 000-00129-001).
Teplota při skladování -20°C až +60°C
Spotřeba energie 28 W
Počet GPS kanálů 34
Typ montáže Držák / do palubní desky
Bluetooth ANO
Stupeň voděodolnosti IPX6 and 7

NSS EVO