• 1 z 28
 

Laguna 700 Cruiser

1 hodnocení
 

Uvedená cena lodi je ve výbavě standard a bez motoru. 

Dostupnost Na dotaz
1 708 921 Kč / ks
1 412 331,40 Kč bez DPH
Kód produktu 1767
Značka Sulkowski
Kategorie Laguna 700 Cruiser
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Laguna 700 Cruiser je typická pro klidné a pohodlné trávení času na vodě. Pokud hledáte loď, díky které bude relaxace na vodě potěšením - Laguna 700 Cruiser je pro vás ta pravá. Je to ideální plavidlo a jeho prostorný interiér oceňují nejen soukromí majitelé lodí, ale i charterová společnost. 

Uvnitř lodi je kuchyňka se zásuvkami, prostorná kajuta s možností uspořádání pěti pohodlných lůžek a oddělená kabina WC. Ergonomie celé lodi byla navržena tak, aby nikdo neměl problémy s pohybem. Loď byla vybavena velkým počtem držadel a kolejnic, jedním z předpokladů návrhu byla bezpečnost.

Kokpit se vyznačuje pohodlným sestupem ze zádi a pojme všechny hosty, kteří chtějí loď navštívit. Speciálně připravené schody a široká paluba zajišťují pohodlnou komunikaci po celé palubě, zatímco příďovou palubu ocení lidé, kteří mají rádi opalování. Pro pohodlí kormidelníka a posádky může být loď vybavena vrchní částí bimini nad kokpitem, která chrání před vrtochy počasí. Velká plocha oken poskytuje vynikající výhled a osvětlení interiéru.

Ve fázi návrhu získal Laguna 700 Cruiser prestižní ocenění Royal Ship Association, designér je absolventem Fakulty oceánského inženýrství a lodní technologie na Gdaňské univerzitě technologie.

Díky zkušenostem našich tesařů a stavitelů lodí můžeme vytvořit interiér, který je plně přizpůsoben potřebám majitele lodi. Laguna 700 Cruiser je vyrobena z  dubu se spoustou ručně vyrobených prvků z masivního dřeva.

Příďové lůžko je navrženo s ohledem na majitele - snadno se do něj vejdou dva dospělí. Po stranách jsou dvě šatní skříně - jedna s policemi, druhá s hrazdou na pověšení oblečení. Pod stropem je prostorná skříňka a nádrž na vodu.

Laguna 700 Cruiser je skutečnou lodí pro delší plavby, takže se počítalo i s kabinou s prostorem pro lodní toaletu s odpadní nádrží. 

V kajutě je prostorný stůl pro celou posádku, který neomezuje komunikaci. Na levé straně je sedadlo, které může sloužit jako lůžko v plné velikosti. Nad a pod sedadlem je mnoho přihrádek a skříněk.

Silnou stránkou interiéru je velmi velká kuchyně, která potěší každého kuchaře. Standardně jsou k dispozici dvě zásuvky a skříně, na vyžádání lze v kuchyňce najít lednici. 

Na lodi Laguna 700 Cruiser se budete určitě cítit jako doma.

Délka 700 cm
Celková délka 775 cm
Šířka 249 cm
Hloubka ponoru 40 cm
Stojná výška v kajutě 200 cm
Váha 1 850 kg
Maximální motorizace 30 PS
Kategorie C
Počet osob na palubě 6