• 1 z 16
 

Laguna 700 Cruiser

Neohodnoceno
 

Uvedená cena lodi je ve výbavě standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory.

Dostupnost Na dotaz
1 226 940 Kč / ks
1 014 000 Kč bez DPH
Kód produktu 1767
Značka Sulkowski
Kategorie Sulkowski
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Laguna 700 Cruiser je typická pro klidné a pohodlné trávení času na vodě. Pokud hledáte loď, díky které bude relaxace na vodě potěšením - Laguna 700 Cruiser je pro vás ta pravá. Je to ideální plavidlo a jeho prostorný interiér oceňují nejen soukromí majitelé lodí, ale i charterová společnost. 

Uvnitř lodi je kuchyňka se zásuvkami, prostorná kajuta s možností uspořádání pěti pohodlných lůžek a oddělená kabina WC. Ergonomie celé lodi byla navržena tak, aby nikdo neměl problémy s pohybem. Loď byla vybavena velkým počtem držadel a kolejnic, jedním z předpokladů návrhu byla bezpečnost.

Kokpit se vyznačuje pohodlným sestupem ze zádi a pojme všechny hosty, kteří chtějí loď navštívit. Speciálně připravené schody a široká paluba zajišťují pohodlnou komunikaci po celé palubě, zatímco příďovou palubu ocení lidé, kteří mají rádi opalování. Pro pohodlí kormidelníka a posádky může být loď vybavena vrchní částí bimini nad kokpitem, která chrání před vrtochy počasí. Velká plocha oken poskytuje vynikající výhled a osvětlení interiéru.

Ve fázi návrhu získal Laguna 700 Cruiser prestižní ocenění Royal Ship Association, designér je absolventem Fakulty oceánského inženýrství a lodní technologie na Gdaňské univerzitě technologie.

Díky zkušenostem našich tesařů a stavitelů lodí můžeme vytvořit interiér, který je plně přizpůsoben potřebám majitele lodi. Laguna 700 Cruiser je vyrobena z  dubu se spoustou ručně vyrobených prvků z masivního dřeva.

Příďové lůžko je navrženo s ohledem na majitele - snadno se do něj vejdou dva dospělí. Po stranách jsou dvě šatní skříně - jedna s policemi, druhá s hrazdou na pověšení oblečení. Pod stropem je prostorná skříňka a nádrž na vodu.

Laguna 700 Cruiser je skutečnou lodí pro delší plavby, takže se počítalo i s kabinou s prostorem pro chemickou toaletu s odpadní nádrží. 

V kajutě je prostorný stůl pro celou posádku, který neomezuje komunikaci. Na levé straně je sedadlo, které může sloužit jako lůžko v plné velikosti. Nad a pod sedadlem je mnoho přihrádek a skříněk.

Silnou stránkou interiéru je velmi velká kuchyně, která potěší každého kuchaře. Standardně jsou k dispozici dvě zásuvky a skříně, na vyžádání lze v kuchyňce najít lednici. 

Na lodi Laguna 700 Cruiser se budete určitě cítit jako doma.

Délka 700 cm
Celková délka 775 cm
Šířka 249 cm
Hloubka ponoru 40 cm
Stojná výška v kajutě 200 cm
Váha 1 850 kg
Maximální motorizace 30 PS
Kategorie C
Počet osob na palubě 6