• 1 z 5
 

IT600-E TUNNEL R800

Neohodnoceno
 

Interceptory ve tvaru tunelu poskytují dokonalé řešení vztlakové síly pro trupy s tunely na propeler. Na rozdíl od přímých interceptorů umožňuje konstantní poloměr zakřivení tunelového interceptoru montáž nad vrtulovým tunelem k úplnému nebo částečnému využití jinak nevyužité části paprsku pro generování vztlaku.

Tři modely tunelových interceptorů s různými poloměry, R500, R600 a R800, zajišťují, že většinu tunelů pro vrtule lze zakrýt se zanedbatelnou odchylkou mezi zakřivením trupu a interceptoru. Tunelové interceptory mohou být zahrnuty do nových instalací nebo dodatečně namontovány na již nainstalované systémy.

Dostupnost Na objednání
87 752 Kč / ks
72 522,31 Kč bez DPH
Kód produktu 1471
Značka ZipWake
Kategorie Řada E
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 
Klíčové vlastnosti
  • Dynamicky eliminuje nepříjemné a nebezpečné náklony a otáčení lodi.
  • Automaticky minimalizuje odpor vln a šetří palivo.
  • Integrovaná kvalita, jednoduchost a snadné rozšíření, přesto cenově dostupné.
  • Podporuje integraci systému s externími zařízeními prostřednictvím SÍTĚ NMEA 2000.
  • Voděodolné balení
  • Zabudované senzory pohybu a GPS
  • Jedinečné a intuitivní 3D ovládání
  • Okamžitá zpetná vazba všech informací uživateli
  • Noční režim
  • Možnost aktualizace pomocí USB kabelu

 

Série E je rodina velkých, rychle působících interceptorů, která zahrnuje tři rovné, tři tunelové a dva chine modely. Jejich rychlost čepele a zdvih jsou 40 mm / sa 60 mm. Velký modulární design vyrobený pro hromadnou výrobu znamená, že interceptory jsou odolné, cenově dostupné a obzvláště dobře přizpůsobené jakémukoli tvaru trupu u lodě člunu mezi 15-30m délky.

Všechny komponenty byly pečlivě navrženy tak, aby odolaly nárazům a zamezily vniknutí vody, čímž minimalizují riziko nákladné údržby a prostojů. Aktivace záchytného modulu nebo lopatky probíhá prostřednictvím dvou ponorných elektrických serv v záchytné jednotce bez kalibrace. Přirozené vodní chlazení poskytuje vynikající pracovní podmínky pro střídavé stejnosměrné servomotory, které běží na napětí 12-32 voltů.

Instalace je snadná díky integrované montážní desce a volitelně pod hladinou vody či nad ní samouzavírací, kabelovou průchodkou. Upřednostňované možnosti montáže je dosaženo jednoduchým vedením kabelu serva, jak je znázorněno níže. Každý interceptor je dodáván s kabelovým šroubením, kabelovým krytem a praktickou vrtací šablonou.

 

 

 

Obsah balení

Sada obsahuje všechny součásti potřebné k instalaci systému Dynamic Trim Control System s jedním párem rychle působících interceptorů. Existují tři různé Kit Boxy s přímými interceptory, jeden pro každou délku interceptoru a jeden Kit Box s chine interceptory.

Jakoukoli základní instalaci lze rozšířit o jeden interceptor řady E namontovaný na střed nebo až o dva interceptory řady S, a to bez nutnosti dalších konektorů nebo napájení.

 

 

Ovládací panel

Stylový ovládací panel Zipwake je pečlivě navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a intuitivní- tak, aby se řidič mohl soustředit na jedinou věc - užívat si jízdu na lodi!

Dvě jedinečná ovládací kolečka panelu umožňují snadné, rychlé a intuitivní manuální ovládání trimu,kýlu nebo kurzu. Systém však normálně pracuje v režimu automatického ovládání, který je aktivován jediným stisknutím tlačítka AUTO. V tomto režimu vestavěné vysokofrekvenční GPS, 3D gyroskopické senzory a robustní ovladač pohybu automaticky zajišťují dynamickou eliminaci nepříjemného a nebezpečného náklonu a rozjíždění lodi.

Stiskněte AUTOMATICKÉ TLAČÍTKO - a JEDEME!
Systém poskytuje nepřetržitou zpětnou vazbu o rychlosti člunu, sklonu a úhlu náklonu, stejně jako o pozicích interceptorů- to vše na barevném displeji , který je snadno čitelný i na přímém slunci.

Délka 600 mm
Váha 7,9 kg
Maximální rychlost lodi 50 kn
Zdvih čepele 60 mm
Rychlost čepele 40 mm/s
Délka kabelu 3 m (10 ft), prodloužitelné až do 6 m (20 ft)
Konektor M12 5-pin circular
Průměr konektoru 14,5 mm (0,57 in)
Napětí 12-32 V DC
Spotřeba 25 W max
Provozní teplota 0°C až +40°C
Teplota při skladování -40°C až +90°C
Stupeň voděodolnosti IP68 5 m

ZipWake