• 1 z 6
 

Heartbeat 09

Neohodnoceno
 

Paddleboard určený pro lidi, kteří mají rádi dobrodružství.

Dostupnost Na dotaz
22 943 Kč / ks
18 961,16 Kč bez DPH
Kód produktu 2092
Značka YellowV
Kategorie Paddleboardy
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Pokud si chcete své zážitky trochu okořenit, je vaším ideálním společníkem iSUP Heartbeat 09, který je vhodný pro rychle tekoucí řeky či proudy. Tento paddleboard je velmi snadno ovladatelný a lze jej na místě otočit díky své prohnuté konstrukci, která tomuto paddleboardu dodává ještě více agilnosti. Tři odnímatelné ploutve lze snadno vyměnit a díky větší šířce tohoto paddleboardu si užijete ještě více stability. Pokud tedy chcete prozkoumávat hranice a limity tohoto sportu, iSUP Heartbeat 09 je tou pravou volbou. Díky své nízké hmotnosti o 9 kg, třem ergonomicky umístěným držadlům, a šesti D-kroužkům jej lze snadno přemisťovat a ukládat.

Agilní, robustní a lehký; paddleboard Heartbeat 09 SUP je vaším parťákem na divoké řece.

Balení obsahuje: SUP, 2v1 pádlo, pumpa, přenosná taška, sada na opravu, popruh, vodotěsné pouzdro na mobilní telefon, ručník YellowV, herní sada

O hře:

Piškvorky pochází z římské říše jako „terni lapilli“ a hrají se po celém světě. Tato základní hra využívá mřížku 3 ku 3. Cílem hry je být prvním hráčem, který získá tři políčka v řadě. Jeden hráč umístí první díl. Hráči střídavě umisťují své barevné figurky na hrací plochu, dokud jeden hráč nemá tři v řadě (vodorovně / svisle / úhlopříčně) nebo dokud se nejedná o remízu.

Délka 287 cm
Šířka 89 cm
Váha 9 kg
Max zatížení 130 kg
Tloušťka 15 cm
Počet ploutví 3
Počet rukojetí 3
Počet D kroužků 6
Hmotnost uživatele do 130 kg
Úroveň pro začátečníky/pokročilé