• 1 z 39
 

Titanium 818

20 hodnocení
 

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Cena na e-shopu se přepočítává dle aktuálního kurzu ČNB.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
2 105 484,07 Kč / ks
1 740 069,48 Kč bez DPH
Kód produktu 783
Značka Balt-Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Motorový člun Balt 818 Titanium je technologickým unikátem v každém směru. Balt 818 je první poloskluzový obytný člun na českém trhu. Tento člun zabezpečuje dostatek výkonu a rychlosti k zamezení nebezpečných situací, jako je změna počasí, kolizní kurzy s velkými loděmi, silný proud v přístavišti a další neočekávané události. Rychlost 25km/h Vám poskytuje pohodlné a bezpečné cestování po vodních hladinách. Balt 818 Titanium umožňuje posádce tichou, pohodlnou a klidnou výtlačnou plavbu. Nejdůležitější je, když si celá posádka užívá díky moderní konstrukci zastřešení, každou minutu strávenou na vodě, bez ohledu na počasí.

Výtlačná plavba je možná do rychlosti přibližně 12km/h, po přechodu do poloslkuzového režimu jede loď 20-25km/h. Člun je schopen překročit rychlost až 50km/h.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Baltyacht, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 840 cm
Šířka 270 cm
Hloubka ponoru 40 cm
Váha 1800 kg
Maximální motorizace 115 HP
Objem palivové nádrže 100 l
Počet osob na palubě 6
Lůžková úprava 6
Objem nádrže na vodu 100 l