• 1 z 20
 

Titanium 1018

Neohodnoceno
 

Uvedená cena je za výbavu standard a bez motoru, kompletní ceník naleznete v sekci soubory.

Dostupnost Na dotaz
3 734 519,35 Kč / ks
3 086 379,63 Kč bez DPH
Kód produktu 1701
Značka Balt-Yacht
Kategorie Balt-Yacht
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

BALT 1018 TITANIUM je pokračováním řady jachet TITANIUM (Balt 818 Titanium se vyrábí od roku 2013 a stal se oblíbeným pro zákazníky a jachta roku 2015 v Polsku).

BALT 1018 TITANIUM je jachta s prostorným obývacím pokojem v horní úrovni a prostorným kokpitem s dalším posezením. Design jachty je výsledkem porozumění potřebám uživatelů a zákazníků, kterým nezáleží na velkých rozměrech lodi - ale na její funkčnosti vyplývající z promyšlených řešení a prostoru, manévrovatelnosti a elegance. 

Salón je jasný, slunečný a příjemný jak pro kormidelníka, tak pro celou posádku. Toto uspořádání interiéru spojuje účastníky plavby a umožňuje být spolu bez ohledu na aktivity. Prosklený kokpit vám umožňuje obdivovat výhledy a zároveň chrání před větrem a špatným počasím.

V podpalubí jsou 2 pohodlné uzamykatelné kabiny na spaní. Vyznačují se plnou výškou stání, dostupností nábytkových skříní a pohodlnými lůžky v plné velikosti. A to vše pečlivě a útulně dokončili zkušení stavitelé lodí v loděnici Balt-Yacht. Sanitární kabina také uživatele nijak neomezuje - je světlá, ergonomická, prostorná a vybavená všemi nezbytnými instalacemi - toaleta, umyvadlo, sprcha, topení a ventilace.

Vedoucí koncepcí v návrhu BALT 1018 TITANIUM byla slova slavného architekta Ludwiga Miesa van der Rohe - „Méně je více“. Úkolem bylo vytvořit jachtu bez zbytečných zaujatých kuriozit a dekorativních prvků. Návrháři se postavili tomuto úkolu a vytvořili elegantní nadčasový model, konzistentní ve svém stylu, okouzlující vyváženými proporcemi a jednoduchostí kouzla.

Dlouhá okna a štíhlá dlouhá střecha zakončená jemným sklonem nad čelním sklem vytvářejí dojem štíhlosti a důstojnosti.

Celková délka 1020 cm
Šířka 300 cm
Hloubka ponoru 33 cm
Maximální motorizace (závěsný motor) 90 PS
Maximální motorizace (vestavný motor) 57 PS
Objem palivové nádrže 120 l (vestavný motor)/239l (závěsný motor)
Objem nádrže na vodu 130-240 l
Objem odpadní nádrže 60 l
Počet osob na palubě 6
Lůžková úprava 6
Kategorie C