• 1 z 12
 

Sun Camper 35

3 hodnocení
 

Cena je uvedena ve výbavě Standard (a bez motoru) – kompletní ceník naleznete v sekci soubory "Ceník v PDF"

Dostupnost Na dotaz
2 718 432,58 Kč / ks
2 246 638,50 Kč bez DPH
Kód produktu 780
Značka Balt-Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Sun Camper 35 je vynikající luxusní člun pro rekreační plavbu.Byl vytvořen na základě 8 let zkušeností s výrobou a provozem svého předchůdce – populárního Sun Camperu 30.
Sun Camper 35 se vyznačuje svým moderním, neobvyklým designem,hydrodynamicky dokonalým trupem, který umožňuje vyvinout mnohem vyšší rychlosti než u Sun Camperu 30, malý ponor, hospodárnost a vynikající kvalita. Světlý a prostorný interiér nabízí stojnou výšku v kabinách, 2 komfortní koupelny a vybavenou kuchyň. Venkovní pohodlí zajišťuje: velký funkční kokpit s mnoha sedadly, sluneční terasa na střeše s místem pro opalování a volitelná, přídavná možnost poloha řízení, tzv. flybridge, stejně jako příďová lavička nebo pohodlné chodby kolem lodi.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Baltyacht, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.