• 1 z 12
 

Sun Camper 35

3 hodnocení
 

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Cena na e-shopu se přepočítává dle aktuálního kurzu ČNB.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
2 717 360,25 Kč / ks
2 245 752,27 Kč bez DPH
Kód produktu 780
Značka Balt-Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Sun Camper 35 je vynikající luxusní člun pro rekreační plavbu.Byl vytvořen na základě 8 let zkušeností s výrobou a provozem svého předchůdce – populárního Sun Camperu 30.
Sun Camper 35 se vyznačuje svým moderním, neobvyklým designem,hydrodynamicky dokonalým trupem, který umožňuje vyvinout mnohem vyšší rychlosti než u Sun Camperu 30, malý ponor, hospodárnost a vynikající kvalita. Světlý a prostorný interiér nabízí stojnou výšku v kabinách, 2 komfortní koupelny a vybavenou kuchyň. Venkovní pohodlí zajišťuje: velký funkční kokpit s mnoha sedadly, sluneční terasa na střeše s místem pro opalování a volitelná, přídavná možnost poloha řízení, tzv. flybridge, stejně jako příďová lavička nebo pohodlné chodby kolem lodi.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Baltyacht, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

 

Délka 1055 cm
Šířka 350 cm
Hloubka ponoru 72 cm
Maximální zatížení lodi 1450 kg
Maximální motorizace 120 HP
Počet osob 8
Kategorie C