• 1 z 23
 

RiverBoats 350 XR

Neohodnoceno
 

MOŽNOST DODÁNÍ V RŮZNÝCH BARVÁCH (viz galerie)!

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
115 039 Kč / ks
95 073,55 Kč bez DPH
Kód produktu 2041
Značka RiverBoats
Kategorie RiverBoats
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

River Boats jsou kvalitní čluny způsobilé pro plavbu po moři vyráběné v Norsku od roku 1995. Modulární oceněný design člunů se zaměřuje na bezpečnost, funkčnost a jednoduché držení člunu.

River 350 je praktický, moderní a cenově dostupný člun, který je k dispozici v různých barvách, s nebo bez konzole řízení XR. Společnost River Boats dosud dodala přes 10 000 lodí spokojeným zákazníkům v řadě aplikací a trhů.

 Říční lodě, snadné plavby! Čluny jsou vyráběny z polyetylenu, který je extrémně nárazuvzdorný a trvanlivý s minimální údržbou. River Boats jsou 100% recyklovatelné, šetrné k životnímu prostředí a zároveň jsou lodě konkurenceschopné cenově.

River Boats jsou dobré stabilní námořní lodě a trupy jsou popisovány jako hybridy mezi katamaránem a trupem se dnem do V. Tato konstrukce trupu poskytuje extrémní boční stabilitu a dobrou způsobilost k plavbě, přičemž se bere v úvahu velikost!

Sada XR se skládá z konzole řízení, řízení, USB nabíječky, dvou sedadel, loketních opěrek a uchycení k ovládacímu panelu plynu/převodovky. Otvory pro vidlice vesla jsou zaslepeny a součástí jsou i pádla.

image020

 

Délka 350 cm
Šířka 150 cm
Váha 125 kg
Maximální motorizace 15 HP
Kategorie C
Počet osob na palubě 3