• 1 z 11
 

Parker 800 Cruiser

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
2 836 068,82 Kč / ks
2 343 858,53 Kč bez DPH
Kód produktu 1362
Značka Parker
Kategorie Parker
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Kokpit je nejdůležitější součástí velké, funkční a úspěšné denní motorové lodi a víkendové lodi! Na modelu 800 Cruiser má stejné rozložení a velikost jako jeho velká sestra 850 VOYAGER Cruiser.
Kokpit je velký, flexibilní a funkční, s matrací na sluneční palubě a posuvným opěradlem poskytujícím sedačku obrácenou ke koupací platformě. V kajutě je spousta místa pro pohodlí pro denní i víkendové výlety.

Model 800 Cruiser má lůžkovou úpravu pro čtyři osoby. Má velkou, prostornou toaletu. Zákazník se sám rozhodne, zda vybaví loď pro denní plavby nebo víkendové výlety.

Pokračovali jsme v rozvoji našeho úspěšného konceptu s optimalizovaným dvoustupňovým trupem, integrovaným motorovým příčníkem a hlubokým dnem. Výkon, sportovnost a pohodlí jsou u víkendových lodí nejvyšší prioritou. Tento typ stupňovitého trupu s integrovaným příčníkem motoru eliminuje téměř celou prahovou hodnotu skluzu, snižuje požadavky na výkon motoru, zvyšuje maximální rychlost a zlepšuje spotřebu paliva.

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory “ Ceník v PDF“

Délka 795 cm
Šířka 275 cm
Hloubka ponoru 45 cm
Váha 2800 kg
Objem palivové nádrže 230 l
Objem nádrže na vodu 100 l
Objem odpadní nádrže 40 l
Počet osob na palubě 8
Kategorie C
Maximální motorizace 350 PS