• 1 z 35
 

PARKER 790 EXPLORER

1 hodnocení
 
Dostupnost Na dotaz
2 166 202,13 Kč / ks
1 790 249,69 Kč bez DPH
Kód produktu 873
Značka Parker
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Podle našeho názoru je tento nejnovější design od společnosti Parker jednoduše dokonalostí. Tato loď byla pečlivě vytvořena s ohledem na design, funkci a výkon. Od nástupu na loď, přes úložný prostor na palubě, po výkon, bylo všemu poskytnuto čas a inovace, aby převzala to nejlepší z lodí ve své třídě.

S dvojitým stupňovitým trupem a dobře posazeným vnějším upevněním se skvěle plaví nejen při nižších rychlostech, ale dosahuje mnohem vyšší maximální rychlosti s menším výkonem.

S 5 „plnými“ sedadly směřujícími dopředu v kabině má každý během jízdy sedadlo.

Velká platforma ke koupání umožňuje nejjednodušší nástup na palubu, v kokpitu si okamžitě všimnete vysokého volného volného prostoru, díky kterému se cestující cítí velmi bezpečně.

Zadní opěradlo zadního sedadla se otáčí dopředu i dozadu a poskytuje tak posezení pro zábavu, vodní sporty a relaxaci. Volitelné sedadlo „L“ pro pilotní kabinu poskytuje další posezení pro rodinu a přátele.

Jen v samotné kabině kokpitu najdete 7 skříněk na úschovu, z nichž 3 jsou suché skříňky, které udržují vaše osobní věci čisté a suché.

Vstoupíte do kabiny a všimnete si velmi vzdušného, ​​světlého a prostorného salónu, který zahrnuje konzoli řízení, lodní kuchyni  s jídelnou, dvoulůžkem a mnoho úložného prostoru. Konzole je dokonale navržena tak, aby vyhovovala velkému 12 ″ GPS plotru a chytrým budíkům, doprovázená robustním výškově nastavitelným posuvným sedadlem kormidla s vyklápěním vzpěry.

Posuvná střecha a dvě posuvná boční okna zajišťují dostatečné větrání prostoru kabiny.

Přední kabina se skládá z prostorného dvoulůžka s odděleným samostatným lůžkem a luxusního prostoru, toaletou a záchytnou nádrží.

Na palubě si všimnete značných úchytů z nerezové oceli, včetně sady na midships. Všude, kde se díváte na palubu tohoto nového modelu, je nerezová ocel.

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard a bez motoru! Ceník v PDF naleznete v sekci soubory.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Délka 790 cm
Šířka 287 cm
Hloubka ponoru 42 cm
Váha 2450 kg
Maximální motorizace 350 PS
Objem palivové nádrže 230 l
Počet osob na palubě 8/10
Lůžková úprava 4+2