• 1 z 21
 

Parker 750 Day Cruiser

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
1 635 035,97 Kč / ks
1 351 269,40 Kč bez DPH
Kód produktu 903
Značka Parker
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Parker 750 Day Cruiser  je moderní, kajutový, motorový člun s velkým relaxačním prostorem v kokpitu. Kajuta v přední části umožňuje spaní pro 2 osoby + dítě. Je vybavena  možností oddělené toalety. Volitelná výbava zajistí vše potřebné, včetně 3dílného cabria, které zajistí komfortní jízdu v nepříznivých klimatických podmínkách. Topení a rozvod vody se sprchou zvýší Váš komfort na vodě.

Tento model jste měli možnost vidět na For Boat 2019!

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory “ Ceník v PDF“.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Délka 750 cm
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 47 cm
Váha 2190 kg
Maximální motorizace 300 HP
Objem palivové nádrže 230 l
Počet osob na palubě 7
Lůžková úprava 3
Objem nádrže na vodu 40 l