• 1 z 43
 

Parker 660 Open

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
1 019 191,07 Kč / ks
842 306,67 Kč bez DPH
Kód produktu 894
Značka Parker
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Parker 660 Open design lodi je uzpůsoben pro rybaření a trávení volného času. Středová konzole uprostřed umožňuje pohodlný průchod na špici, kterou lze proměnit na pohodlné ležení. Konzole řízení se stříškou ulehčí posádce pobyt při zhoršených podmínkách, stejně jako zvýšené zábradlí pro vaši bezpečnost. Mnoho úložných prostorů, postranní sezení, držáky prutů,nádrž na návnady a stolek na přídi – to vše dělá z této lodi ideální volbu pro váš relax a zábavu.

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard a bez motoru! Ceník v PDF naleznete v sekci soubory.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Délka 660 cm
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 38 cm
Váha 1280 kg
Maximální motorizace 200 PS
Objem palivové nádrže 140 l
Počet osob na palubě 7
Objem nádrže na vodu 40 l