• 1 z 21
 

Parker 630 Bow Rider

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
1 111 627 Kč / ks
918 700 Kč bez DPH
Kód produktu 918
Značka Parker
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Parker 630 Bow Rider se středovým průchodem na příď a konzolí řízení na pravoboku. V  přední části je umístěno sezení  ve tvaru „V“ s místem pro stůl případně relaxační opalovací plochu.
Pod sezením jsou umístěny velké úložné prostory. V zadní části paluby je umístěno sedadlo s přestavitelným opěradlem umožňující plnohodnotné využití koupací platformy pro relax a sport.
Moderní trup tohoto člunu je navržen pro bezpečnou sportovní rychlou jízdu, s motorem Mercury F 115 PS dosahuje rychlost cca 35 knotů případně 42 knotů s motorem Mercury F 150 PS.

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard a bez motoru! Ceník v PDF naleznete v sekci soubory.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Délka 630 cm
Šířka 225 cm
Hloubka ponoru 35 cm
Váha 900 kg
Maximální motorizace 200 PS
Objem palivové nádrže 140 l
Počet osob na palubě 7