• 1 z 15
 

Janmor 700

44 hodnocení
 
Dostupnost Na dotaz
1 468 266 Kč / ks
1 213 442,98 Kč bez DPH
Kód produktu 789
Značka Janmor
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Janmor 700, stejně jako další osvědčený zástupce našeho portfolia Balt 818 Titanium či Sun Camper 30, vychází z konstrukční kanceláře celosvětově uznávaného lodního architekta Jacka Cenkovského.

Tento vyjímečný obytný motorový člun je určen primárně pro výtlačný režim plavby , avšak při použití závěsného motoru o výkonu 60 PS je možná též plavba v poloskluzu. Tento režim plavby je dán speciálně tvarovaným dnem v zadní části člunu, která je tímto nadlehčována.
Kajuta je rozdělena na dvě části.
Na pravé straně se nachází kuchyňská deska s dřezem a plynovým vařičem . Pracovní desku je možné prodloužit sklopením kapitánského křesla.V této části pod křeslem je možná i instalace lednice.
Přehledná palubní deska spolu s kompletně prosklenou částí kajuty poskytuje kapitánovi dokonalý přehled jak o provozu plavby tak o dění v okolí lodi. Komfort řízení dotváří sklopná podpěra nohou.
Levou stranu kajuty tvoří pohodlné posezení u stolu , jehož sklopením a položením matrací jej lze velmi snadno přeměnit v lůžko.
V druhé úrovni kajuty se nachází oddělená toaleta se stojnou výškou. Je možné použití chemického WC nebo lodní toalety s nádrží. Součástí toalety je dále i umyvadlo se sprchou a odkládacími poličkami.
Příďová část v této úrovni je určena pro pohodlné spaní dvou osob. Další, snížený prostor na spaní, doporučený pro dospělého a dítě ,je vytvořen v části pod vchodem do této úrovně kajuty.
Kokpit láká k venkovnímu posezení u sklopného stolku s kapacitou míst pro 6 osob. Jeho prodloužené zastřešení chrání posádku před deštěm i slunečními paprsky. Pod sedadly a v podlaze se nachází mnoho úložných prostorů.
Na přední palubu se vchází pravou stranou, která vlivem asymetricky uložené kajuty vytváří dostatek prostoru na pohodlný a, díky relingům na boku a střešní části, i bezpečný průchod na příď .

Obytná motorová loď Janmor 700 splňuje všechny nároky na komfortní cestování a trávení volného času na jezerech, řekách i příbřežních plavbách po moři.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice JANMOR, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory “ Ceník v PDF“

Délka 800 cm
Šířka 275 cm
Výška 195 cm
Hloubka ponoru 40 cm
Váha 1600 kg
Maximální motorizace 60 PS
Objem palivové nádrže 60-120 l
Počet osob na palubě 7
Lůžková úprava 5
Objem nádrže na vodu 100 l