• 1 z 17
 

Giant Prestige 485 Exclusive

Neohodnoceno
 

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
183 260 Kč / ks
151 454,55 Kč bez DPH
Kód produktu 2761
Značka Ginat Boats by Szymanski
Kategorie Giant boats by Szymanski
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Loď Giant Prestige 485 Exclusive je projekt, který jistě osloví vkus a uspokojí potřeby mnoha nadšenců do motorových lodí. Tato loď je určena především lidem, kteří chtějí relaxovat na vodě.

Model Giant Prestige 485 Exclusive nabízí mnoho komfortních řešení. Navrhli jsme boční ovládací konzoli, která vytvořila prostornou pohovku v přední části paluby. Zadní část paluby byla oproti té přední zvednuta a přední část byla navíc snížena, aby se zlepšil výhled pro kormidelníka a bezpečnost posádky. Loď má velmi hluboké boky a vysoká opěradla v přední části. Na levé straně konzole byly vybudovány schůdky, díky kterým se z lodi snadno dostanete. Standardem pro 485 EXCLUSIVE jsou černé plexi prvky s držáky nápojů.

Loď je velmi bezpečná a stabilní, má 5 velkých úložných přihrádek, takže určitě budete mít dostatek místa na schování všech potřebných věcí. Pro model Giant Prestige 485 Exclusive byly vyvinuty velmi pohodlné a stylové matrace včetně matrace sluneční.

Objednáním lodi Giant Prestige 485 Exclusive s plnou výbavou získáte maximální komfort a praktičnost, jistotu a bezpečnost.

Délka 480 cm
Šířka 190 cm
Váha 390 kg
Maximální motorizace 30 HP
Počet osob na palubě 5/6
Kategorie C/D