• 1 z 23
 

Coaster 640 Sport Cruiser

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
659 305 Kč / ks
544 880,17 Kč bez DPH
Kód produktu 735
Značka Corsiva Yachting
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Coaster 640 SC je velice rychlý motorový člun, který je určen k rekreačním projížďkám a sportovnímu vyžití na vnitřních a příbřežních mořských vodách. V přední části se nachází místo na sezení u stolku, které se snadno přemění v relaxační opalovací plochu. Pod konzolí řízení se nachází dostatek místa na uložení věcí, případně se nouzově schovat před deštěm. V zadní části za otočným křeslem řidiče a spolujezdce se nachází dlouhá pohovka, která se dá využít dvěma způsoby. Sezení po směru jízdy a po překlopení vznikne zadní opalovací plocha. Tento systém je ideální pro zábavu na vodě.

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory “ Ceník v PDF“.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Corsiva Yachting, pro Českou a Slovenskou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR a SR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

https://corsiva.pl/en/dealers

Délka 640 cm
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 33 cm
Váha 1100 kg
Maximální motorizace 175 PS
Objem palivové nádrže 116 l
Počet osob na palubě 6
Objem nádrže na vodu 56 l