• 1 z 23
 

Coaster 640 Sport Cruiser

Neohodnoceno
 

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
659 305 Kč / ks
544 880,17 Kč bez DPH
Kód produktu 735
Značka Corsiva Yachting
Kategorie Lodě
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Coaster 640 SC je velice rychlý motorový člun, který je určen k rekreačním projížďkám a sportovnímu vyžití na vnitřních a příbřežních mořských vodách. V přední části se nachází místo na sezení u stolku, které se snadno přemění v relaxační opalovací plochu. Pod konzolí řízení se nachází dostatek místa na uložení věcí, případně se nouzově schovat před deštěm. V zadní části za otočným křeslem řidiče a spolujezdce se nachází dlouhá pohovka, která se dá využít dvěma způsoby. Sezení po směru jízdy a po překlopení vznikne zadní opalovací plocha. Tento systém je ideální pro zábavu na vodě.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Corsiva Yachting, pro Českou a Slovenskou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR a SR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

https://corsiva.pl/en/dealers

Délka 640 cm
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 33 cm
Váha 1100 kg
Maximální motorizace 175 HP
Objem palivové nádrže 116 l
Počet osob na palubě 6
Objem nádrže na vodu 56 l
Kategorie C