• 1 z 32
 

Coaster 600 DC

35 hodnocení
 
Dostupnost Na dotaz
592 832 Kč / ks
489 943,80 Kč bez DPH
Kód produktu 777
Značka Corsiva Yachting
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Coaster 600 Day Cruiser má všechny funkce a vylepšení mnohem větších lodí. Je to jedna z lodí, s nejlepším poměrem ceny a výkonu, na trhu. Prostorná paluba má mnoho míst k sezení a teakový piknikový stůl, který je možné přeměnit v opalovací lůžko (pro 2 dospělé). Volitelná výbava nabízí chemické WC, 12V chladničku na nápoje, nebo lednici, teakovou palubu, biminy nebo plné zastřešení, příďové polštáře, sladkovodní sprchu,..
Coaster 600 Day Cruiser je jednoduše obsluhovatelný jednou osobou, ať už na přívěsu či na vodě. Díky samovylévacímu kokpitu nabízí vysoký komfort a bezpečí pro svou posádku. Je to pohodlný příbřežní člun, pro rodinné výlety, komfortní přespání, vodní sporty a rybaření nebo jen pro odpočinek na kotvě.

UVEDENÁ CENA JE CENOU PLAVIDLA VE VÝBAVĚ STANDARD A BEZ MOTORU
Kompletní ceník lodě naleznete v sekci soubory “ Ceník v PDF“.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Corsiva Yachting, pro Českou a Slovenskou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR a SR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

https://corsiva.pl/en/dealers

Délka 610/670 - platformy
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 34 cm
Váha 1100 kg
Maximální motorizace 175 PS
Objem palivové nádrže 116 l
Počet osob na palubě 6
Lůžková úprava 3
Objem nádrže na vodu 40 l