• 1 z 4
 

Coaster 600 BR

Neohodnoceno
 

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
663 574 Kč / ks
548 408,26 Kč bez DPH
Kód produktu 741
Značka Corsiva Yachting
Kategorie Lodě
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Coaster 600 BR


Hluboký kokpit s vysokými bočnicemi staví tento bow-rider zcela mimo srovnání s konkurencí. Coaster 600 Bow Rider nabízí extrémně variabilní posezení, s velkou lavicí vzadu. Tu je možné jednoduše změnit z „piknikového“ uspořádání na opalovací lehátka, abyste si užili každý slunečný den.

Vaše zavazadla pojme velký úložný prostor a úložný prostor na vodní lyže. Příďové sezení je doplněné  pohodlným čalouněním s opěráky.  V konzoli vedle řidiče je lůžko pro nouzové přespání, nebo je možné ji použít jako další úložný prostor. Plně nastavitelné sedadlo kormidelníka s otočnou podpěrkou nabízí vysoký komfort, jak vsedě, tak ve stoje. Volitelná výbava například obsahuje lednici, biminy, nebo plné zastřešení, lyžařský vlek, držáky prutů a mnoho dalšího.

Coaster 600 Bow Rider je postaven na skandinávském designu a vysoké kvalitě výroby.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Corsiva Yachting, pro Českou a Slovenskou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR a SR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

https://corsiva.pl/en/dealers

Délka 610/670 - platformy
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 34 cm
Váha 1150 kg
Maximální motorizace 175 HP
Objem palivové nádrže 130 l
Počet osob na palubě 6
Lůžková úprava 3
Objem nádrže na vodu 40 l
Kategorie C