• 1 z 20
 

Coaster 515 SC

Neohodnoceno
 

NOVINKA!!!

Dostupnost Na dotaz
343 543 Kč / ks
283 919,83 Kč bez DPH
Kód produktu 2825
Značka Corsiva Yachting
Kategorie Corsiva Yachting
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Coaster 515 Sport Console, GRP člun vyrobený ostřílenou loděnicí v Polsku. Toto plavidlo vážící pouhých 600 kilogramů je skutečným zázrakem z hlediska výkonu i pohodlí, což z něj činí ideální volbu pro širokou škálu nadšenců včetně rodin, přátel a oddaných rybářů.
S délkou 5,1 metru a velkorysou šířkou 1,95 metru nabízí Coaster 515 Sport Console prostorné a pohodlné prostředí až pro pět osob. S výškou čelního skla 1,7 metru poskytuje prostor a impozantní výhled do okolí a zajišťuje bezpečný a příjemný zážitek pro všechny na palubě.
S ponorem pouhých 0,35 metru je tato loď výjimečně všestranná, schopná plavby v mělkých vodách, stejně jako skvělá pro ty, kteří hledají vodní místa nebo rybářská dobrodružství. Jeho výkonný zážehový motor o výkonu 80 koní poskytuje vzrušující jízdu, ať už se chystáte na celodenní rodinnou zábavu, na společenské setkání s přáteli nebo na seriózní rybářskou výpravu.
Sportovní Coaster 515 je certifikován v kategorii C Design, splňuje všechny přísné bezpečnostní normy a nabízí klid pro každého na palubě. Palivová nádrž o objemu 25 litrů umožňuje delší výlety, snižuje potřebu častých zastávek na doplňování paliva a zajišťuje více času stráveného užíváním si vody.
Ať už hledáte rodinná dobrodružství, společenská setkání s přáteli nebo seriózní rybaření, tato loď určitě předčí vaše očekávání.

Cena lodi je ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory.

Délka 510 cm
Šířka 195 cm
Hloubka ponoru 35 cm
Váha 600 kg
Maximální motorizace 80 HP
Kategorie C
Počet osob na palubě 5
Objem palivové nádrže 25 l