• 1 z 43
 

Balt 37 Grand

Neohodnoceno
 

Cena za výbavu Standard a bez motoru. Ceník naleznete v sekci soubory.

Dostupnost Na dotaz
6 984 874,99 Kč / ks
5 772 623,96 Kč bez DPH
Kód produktu 2151
Značka Balt-Yacht
Kategorie Balt-Yacht
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

BALT 37 GRAND – LUXUS A KOMFORT VE VERZI GRAND
Jachta Balt 37 Grand je vynikající volbou pro pohodlnou vnitrozemskou i pobřežní plavbu pro zkušené majitele. Poskytne jedinečné dojmy a zaručí neuvěřitelně příjemnou relaxaci v blízkosti přírody. Seznamte se s naším novým modelem, který posune váš odpočinek na úplně jinou úroveň.

 

BALT 37 GRAND – POZNEJTE SE LÉPE
Toto poměrně velké plavidlo vyniká velmi vysokým komfortem, bezpečností a hospodárností používání. Jde o inovativní produkt pro nejnáročnější zákazníky, vytvořený podle odvážných architektonických řešení a nových trendů v interiérovém designu.

 

SKUTEČNÁ KRÁSA JE UVNITŘ

Balt 37 Grand byl navržen s maximální péčí a pozorností k nejmenším detailům. Jachta byla vyrobena s použitím exkluzivních materiálů, inovativních užitných řešení s originálním designem. Prostorné, elegantní interiéry zařízené v příjemných barvách vybízejí k relaxaci a odpočinku.

 

VÝHODY BALT 37 GRAND:
dvě plně vybavené dvoulůžkové kajuty pro majitele s vlastní koupelnou a oddělenými sprchovými kabinami;
přístup do zadní koupelny jak ze zadní hlavní kajuty, tak z jídelny;
velitelské kajuty větrané a dobře osvětlené s panoramatickými okny;
všechny kajuty a koupelny nabízejí výšku ke stání

ÚTULNÁ A FUNKČNÍ STRÁNKA BALT 37 GRAND
Centrální část jachty v prvním patře nabízí pohodlnou jídelnu s exkluzivní pohovkou a rozkládacím jídelním koutem pro 4-6 osob, stolem a kuchyňkou s veškerým vybavením jako je lednice, dřez, sporák a trouba. Celý je krásně prosvětlený díky velkým oknům a elektricky otevíranému poklopu. Promyšlené zařízení pokojů v Balt 37 Grand poskytuje dostatek úložného prostoru diskrétním a elegantním způsobem. Pokud dáváte přednost tomu, abyste řídili loď uvnitř, byla navržena volitelná druhá kormidelna.

 

VYŠŠÍ ÚROVNĚ BALTU 37 GRAND

Skutečnou fascinaci cestování s Baltem 37 najdete na prostorné horní palubě umístěné nad zadní kabinou. Toto místo je ideální pro pocit nepřetržitého kontaktu s okolní přírodou. Na palubě Balt 37 Grand se nachází hlavní kormidelna a funkční pohovka s velkým, vysoce kvalitním stolem. Na přání je na horní palubě k dispozici venkovní kuchyňka s lednicí, grilem nebo umyvadlem. V případě špatného počasí lze horní palubu bezpečně zakrýt speciálně navrženým plným kabriem. Další přihrádky a skříňky pod sedačkami jsou zajímavým a praktickým způsobem, jak udržet pořádek na palubě. Sníte o poledním spánku na čerstvém vzduchu? Stačí snížit stolek v kokpitu a pohovku přeměnit na dvojlůžko, které se stane ideálním místem k odpočinku. Dvě pohodlné dvoupohovky umístěné v příďové části lze navíc rozložit na další odpočinkové nebo opalovací lehátko.

PROMYŠLENÉ ROZLOŽENÍ BALT 37 GRAND V KAŽDÉM DETAILU

Nový Balt 37 Grand se vyznačuje pohodlnou komunikací, kterou zaručují široké poloviční paluby a vysoké zábradlí. Důležitou vlastností je také výška jachty nepřesahující 2,92 m nad vodoryskou v nejvyšším bodě. Design Balt 37 Grand si tedy bere to nejlepší z jachet s Flybridge a zároveň eliminuje rizika a nevýhody takového řešení.

BALT 37 GRAND – PŘIPRAVEN NA VŠECHNO

Člun je poháněn stacionárním motorem dostupným v několika variantách výkonu. Trup má dlouhý kýl, který chrání dno. Poskytuje také ochranu hřídele a vrtule a dobrou stabilitu kurzu při minimalizaci bočního driftu. Vynikající ovladatelnost a manévrovatelnost Baltu 37 Grand zajišťuje kormidlo, zatímco manévry v přístavu usnadňují příďové a záďové trysky.

NOVÉ TECHNOLOGIE PRO LUXUS CESTOVÁNÍ

Moderní jachtové systémy a vybavení uživatelé jistě ocení. Instalace čerstvé vody ze stacionárního zásobníku vody a horké vody z bojleru byly u Balt 37 Grand dobře namontovány. K dispozici jsou také sanitární, stokové a palubní čistící zařízení. Teplo v chladných dnech získává systém ventilačního vytápění. Elektrická instalace 12V je založena na životnosti a technických bateriích, které lze dobíjet pomocí sady solárních panelů. Elektrický systém jachty 230 V je navíc doplněn portem 230 V, nabíječkou baterií a volitelným invertorem. Co víc si přát, abyste se cítili naprosto pohodlně?

 

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO OPRAVDOVÉ ZNALOSTI

Balt 37 Grand je harmonickou kombinací moderní a klasické siluety odkazující na evropské křižníky. Dokonalý hydrodynamický a stabilní trup přitahuje pozornost již z dálky, zatímco funkčně uspořádaný interiér a paluba usnadňují vychutnat si luxus při relaxaci na vodě. Chtěli byste úžasné zážitky, které vám zůstanou dlouho v paměti? Balt 37 Grand je vynikající volbou pro lidi, kteří si ze života berou to nejlepší a nechtějí dělat kompromisy, pokud jde o skutečné pohodlí, relaxaci a bezpečí.

Celková délka 1150 cm
Šířka 350 cm
Váha (výbava Standard) od 6 200 kg
Hloubka ponoru 72 cm
Přepravní podjezdová výška 366 cm
Kategorie C
Počet osob na palubě 8
Objem palivové nádrže 180 l
Objem nádrže na vodu 240 l
Objem odpadní nádrže 180 l
Maximální motorizace 115 HP
Stojná výška v kajutě 190 - 200 cm