Vážení zákazníci, vzhledem k trvající situaci se šířením koronaviru a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR jsme nuceni na dočasnou dobu upravit rozsah poskytovaných služeb. STÁLE JSME ZDE PRO VÁS NA NAŠEM E-SHOPU, VEŠKERÉ DALŠÍ SLUŽBY POSKYTUJEME DISTANČNĚ PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!!!
  • 1 z 9
 

AM YACHT 500 OPEN

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
289 679 Kč / ks
239 404,13 Kč bez DPH
Kód produktu 849
Značka AM Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

AM YACHT 500  je dokonalá loď pro vodní sporty a rekreační plavbu. Tento otevřený motorový člun určený pro vnitrozemské a pobřežní vody. Pod řídící konzolí, se nachází prostor, pro potřebné příslušenství a zavazadla. Případně lze tento prostor využít pro odpočinek jedné osoby. Přední palubu lze využívat jako opalovací plochu.

Uvedená cena zahrnuje loď ve výbavě STANDARD a bez motoru

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice AM YACHT, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 495 cm
Šířka 212 cm
Hloubka ponoru 20 cm
Váha 500 kg
Maximální motorizace 100 PS
Počet osob na palubě 6