• 1 z 12
 

AM YACHT 490 OPEN

10 hodnocení
 

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci Soubory “ Ceník v PDF“.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Dostupnost Na dotaz
292 312 Kč / ks
241 580,17 Kč bez DPH
Kód produktu 855
Značka AM Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

AM YACHT 490 je dokonalá loď pro vodní sporty a rekreační plavbu. Tento otevřený motorový člun určený pro vnitrozemské a pobřežní vody. V kokpitu je několik úložných prostorů, pro uložení příslušenství a zavazadel. Sedadlo řidiče je vybaveno otočným opěradlem, takže můžete pohodlně sedět v obou směrech. Zadní lavice poskytuje pohodlné sezení dvoum osobám a zároveň zajištuje dostatečný průchod ke schůdkům. Tato loď je díky své hmotnosti a modernímu designu, velice rychlá, lehce ovladatelná a snadno transportovatelná.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice AM YACHT, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 485 cm
Šířka 195 cm
Hloubka ponoru 20 cm
Váha 480 kg
Maximální motorizace 90 HP
Počet osob na palubě 6
Kategorie C