Vážení zákazníci, vzhledem k trvající situaci se šířením koronaviru a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR jsme nuceni na dočasnou dobu upravit rozsah poskytovaných služeb. STÁLE JSME ZDE PRO VÁS NA NAŠEM E-SHOPU, VEŠKERÉ DALŠÍ SLUŽBY POSKYTUJEME DISTANČNĚ PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!!!
  • 1 z 9
 

AM YACHT 480 OPEN

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
264 315 Kč / ks
218 442,15 Kč bez DPH
Kód produktu 852
Značka AM Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

AM YACHT 480 je otevřená loď určená pro vnitrozemské a pobřežní vody. Člun může být vybaven stoleml a opalovací plochou na přídi. Pod řídící konzolí, se nachází prostor, pro potřebné příslušenství a zavazadla. Případně lze tento prostor využít pro odpočinek jedné osoby. Tato loď je ideální pro rekreaci a vodní sporty.

Uvedená cena zahrnuje loď ve výbavě STANDARD a bez motoru

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice AM YACHT, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné. 

Délka 480 cm
Šířka 210 cm
Hloubka ponoru 20 cm
Váha 400 kg
Maximální motorizace 90 PS
Počet osob na palubě 5