Vážení zákazníci, vzhledem k trvající situaci se šířením koronaviru a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR jsme nuceni na dočasnou dobu upravit rozsah poskytovaných služeb. STÁLE JSME ZDE PRO VÁS NA NAŠEM E-SHOPU, VEŠKERÉ DALŠÍ SLUŽBY POSKYTUJEME DISTANČNĚ PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!!!
  • 1 z 6
 

AM YACHT 460 OPEN

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
192 882 Kč / ks
159 406,61 Kč bez DPH
Kód produktu 858
Značka AM Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

AM YACHT  460 je dokonalá loď pro vodní sporty a rekreační plavbu. Tento otevřený motorový člun je určený pro vnitrozemské a pobřežní vody. Pod řídicí konzolí se nachází velký úložný prostor pro skladování veškerých matrací z lodi a ostatního příslušenství. Výborná loď za přijatelnou cenu.

Uvedená cena zahrnuje loď ve výbavě STANDARD a bez motoru

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice AM YACHT, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 455 cm
Šířka 177 cm
Hloubka ponoru 20 cm
Váha 380 kg
Maximální motorizace 50 PS
Počet osob na palubě 6