Motorguide Tour Pro-82FW 45" 24V GPS

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na objednávku
73 545 Kč / ks
60 780,99 Kč bez DPH
Kód produktu 941900020
Značka MotorGuide
Kategorie MotorGuide Tour / Tour PRO
Položka byla vyprodána...
 

Prémiové modely Tour nabízejí lepší ovládání a snadnější manipulaci než kdykoli předtím.Díky kabelově řízenému kovovému nožnímu pedálu poskytují trollingové motory řady Tour opravdu tichou a zároveň okamžitou reakci.Asistenční systém zvedání nohy motoru Zero-G s dusíkovou pružinou výrazně minimalizuje potřebné úsilí při manipulaci. Vzhledem k integrovému HD+ sonaru a nejpřesnější GPS ve svém oboru není řada Tour ničím jiným, než tou nejlepší v nabídce.

image1


Nejpřesnější GPS kotva

Jediný trollingový motor se skutečným kabelovým řízením a kotvou GPS. Pinpoint® GPS ukotvení je 3x přesnější než nabízejí konkurenční značky, díky čemuž umožňuje preciziní ukotvení i v těch nejnáročnějších podmínkách. Samozřejmostí je funkce kotvy, uzamčení směru či tempomat.

MotorGuide Catalogue_56120a3


Tiché a snadné spouštění do vody

Usnadněte si dlouhé dny na vodě s asistentem zvedání motoru Zero-G pro snadné složení a spuštění do vody. Patentované západky Bulldog zapadnou lehce na místo, ale na povel se také snadno uvolní. Už žádná zbytečná námaha!

imagew


Prověřená odolnost

Díky 360° odnímatelnému držáku je elektromotor řady Tour vyroben do náročných podmínek a svou odolností překvapí jakékoliv překážky, ať už se jedná o kameny či pařezy. Robustná dvoudílná hřídel se vyznačuje nadrozměrným kovovým vnějším sloupkem a nerozbitnou vnitřní kompozitní hřídelí s doživotní zárukou. Trvanlivost, na kterou se můžete spolehnout. Podloženo naší 3letou zárukou.

imageč


Univerzální kompabitila se sonary

Vaše loď, vaše volba. Spárujte elektromotor Tour se sonarem dle vašeho výběru bez nutného vedení pomocí externích kabelů. Podívejte se na svět pod vaší lodí s tradičními sonarovými snímky 83/200 kHz 2D nebo s vysokým rozlišením 455/800 kHz dostupnými u všech hlavních značek sonarů. My samozřejmě doporučujeme značku Lowrance :-)

image23


Klíčové vlastnosti
  • Nejlepší dvoulistý propeler ve své třídě
  • Kovový nožní pedál s protiskluzovou rukojetí
  • Nerozbitná vnitřní kompozitová hřídel s doživotní zárukou
  • Kompatibilní s lithium-iontovými bateriemi
  • Integrovaný Bounce Buster™ a vedení kabelů
  • LED palubní deska s indikací napájení, stavem baterie a GPS