• 1 z 15
 

Fly 260

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
44 900 Kč
37 107,44 Kč bez DPH
   
Značka Roto-Tech
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

Fly je malá plachetnice pro každé dobrodružství na vodě.Její vysoká stabilita a snadná manévrovatelnost odpouští mnoho chyb a ani v náklonu se posádka nemusí obávat nečekané koupele.

Fly je loď 3 v 1
Když vás přestane bavit plachtění nebo jen začne bezvětří, můžete odstranit stěžeň a použít pádla nebo motor. Fly, to je jeden trup a spousta možností.

Základní vybavení:
trup, sedačka, stěžeň, ráhno, takeláž, lana, hlavní plachta, kormidlo, kýlová ploutev, bakysta příďová, příďový úchyt, výpustní zátka

Příplatková výbava:
kosatka s příslušenstvím, vesla, havlenky

Specifikace:
Celková délka – 2,58 m

Celková šířka – 1,44 m

Celková výška – 0,52 m

Plocha plachet – 4,45 m²

Mast výška – 4,5 m

Hmotnost – 65 kg

Maximální nosnost – 350 kg

Materiál trupu – LDPE

Technologie – rotační tváření

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, výrobce Roto-Tech, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 258 cm
Šířka 144 cm
Váha 65 kg
Počet osob na palubě 3