Vážení zákazníci, vzhledem k trvající situaci se šířením koronaviru a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR jsme nuceni na dočasnou dobu upravit rozsah poskytovaných služeb. STÁLE JSME ZDE PRO VÁS NA NAŠEM E-SHOPU, VEŠKERÉ DALŠÍ SLUŽBY POSKYTUJEME DISTANČNĚ PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!!!
  • 1 z 9
 

Sun Camper 30 Classic

Neohodnoceno
 

Cena je uvedena ve výbavě Standard (a bez motoru) – kompletní ceník naleznete v sekci soubory "Ceník v PDF"

Dostupnost Na dotaz
1 752 262,38 Kč / ks
1 448 150,73 Kč bez DPH
Kód produktu 786
Značka Balt-Yacht
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

SunCamper 30 Classic je výtlačná loď se zajímavým designem a perfektně provedeným interiérem.  Loď má výbornou stabilitu díku plochému dnu a snadnou manévrovatelnost díky zdvojeným kormidlům. Její výška je 2,5m nad vodoryskou pro snadné podjíždění mostů. Tato loď je vhodná pro turistiku a trávení volného času na vodě. Stojná výška v kajutě je 195cm.

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Baltyacht, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 1020 cm
Šířka 298 cm
Hloubka ponoru 45 cm
Váha 3500 kg
Maximální motorizace 60 PS přívěsný/40 PS vestavný
Objem palivové nádrže 85 l
Počet osob na palubě 10
Lůžková úprava 5/6
Objem nádrže na vodu 200-400 l