• 1 z 15
 

Parker 660 Pilothouse

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
952 837,75 Kč / ks
787 469,21 Kč bez DPH
Kód produktu 891
Značka Parker
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Parker 660 Pilothouse byl navržen s tvarem trupu do hlubokého „V“ pro mimořádně stabilní, bezpečnou a suchou jízdu i v náročných podmínkách a při vysokých rychlostech, kterou využijí rybáři i posádka pro rekreační plavbu. Jedinečnost tohoto modelu umožňuje plavbu kategorie CE – B. Pilothouse je ideální pro rodinné výlety i rybáření.  Paluba i kabina je uzpůsobena pro bezpečný pohyb s mnoha madly, zábradlím a vysoký volným bokem.

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard a bez motoru! Ceník v PDF naleznete v sekci soubory.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Uvedená cena je cenou plavidla ve výbavě Standard a bez motoru. Kompletní ceník naleznete v sekci soubory “ Ceník v PDF“

Délka 660 cm
Šířka 255 cm
Hloubka ponoru 38 cm
Váha 1500 kg
Maximální motorizace 200 PS
Objem palivové nádrže 140 l
Počet osob na palubě 7
Objem nádrže na vodu 40 l