• 1 z 8
 

Parker 630 Sport

Neohodnoceno
 
Dostupnost Na dotaz
765 350,59 Kč / ks
632 521,15 Kč bez DPH
Kód produktu 921
Značka Parker
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
Položka byla vyprodána...
 

Parker 630 Sport je otevřená spotrtovní loď s centrální kormidelnou a volným průchodem  na pravoboku. V  přední části je umístěno sezení  ve tvaru „V“ s místem pro stůl případně relaxační opalovací plochu.
Pod sezením jsou umístěny velké úložné prostory. V zadní části paluby je umístěno sedadlo s přestavitelným opěradlem umožňující plnohodnotné využití koupací platformy pro relax a sport.
Moderní trup tohoto člunu je navržen pro bezpečnou sportovní rychlou jízdu, s motorem Mercury F 115 PS dosahuje rychlost cca 35 knotů případně 42 knotů s motorem Mercury F 150 PS.

Lodě Parker jsou určeny náročné klientele s požadavkem na nekomerčnost značky, precizní provedení a vysokou rychlost pohybu lodě po vodní hladině.

Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard a bez motoru! Ceník v PDF naleznete v sekci soubory.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, loděnice Parker Poland, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

http://www.parkerpoland.pl/dilerzy.html

Délka 630 cm
Šířka 225 cm
Hloubka ponoru 34 cm
Váha 900 kg
Maximální motorizace 200 PS
Objem palivové nádrže 140 l
Počet osob na palubě 7