• 1 z 22
 

Kontra 450 CC

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
162 043 Kč
133 919,83 Kč bez DPH
   
Značka Roto-Tech
Kategorie Lodě
Záruka 24 měsíců při nákupu na FO
 

KONTRA 450CC je 4,5 m loď s centrální konzolí, která pojme až 10 osob. Díky své pevnosti a nízkému ponoření je KONTRA 450CC ideální pro plavbu v obtížných oblastech, ve formě mělčin nebo větví. Uživatelé také ocení jeho prostornost, sportovní siluetu, neuvěřitelnou stabilitu výkon a radost z ovládání pomocí centrální konzole.

KONTRA 450CC je struktura kombinující výhody pontonu typu RIB s pohodlím prostorné výtlačné lodi. Je to moderní a víceúčelová loď vyrobená z polyethylenu – materiál zcela odolný vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození. Díky materiálu, ze kterého je vyrobena, nemusí být loď natřena ani udržována. Má strukturu s dvojitou stěnou a má mnoho vztlakových komor, takže je prakticky nepotopitelná. Manévrovatelnost, a vysoká stabilita lodi umožňují bezpečnou, pohodlnou manipulaci a práci za všech podmínek.

KONTRA 450CC je k dispozici také v záchranné verzi – jako KONTRA 450RCC a je určen pro záchranné složky, jako jsou hasiči, záchranáři,  nebo policie.

 Uvedená cena je cena plavidla ve výbavě Standard bez lodního motoru. Aktuální ceník naleznete v sekci soubory "Ceník v PDF".

Naše společnost, Wavy Boats s.r.o., je výhradním zastoupením výrobce lodí této značky, výrobce Roto-Tech, pro Českou republiku. Z tohoto titulu je zároveň jediným oprávněným prodejcem těchto lodí na území ČR. Současně je také jediným garantem realizace obchodu. Fotografie užité na webových stránkách výrobce a naší společnosti podléhají autorským právům. Jejich šíření bez vědomí a souhlasu poskytovatele je trestné.

Délka 450 cm
Šířka 190 cm
Hloubka ponoru 10 cm
Váha 320 kg
Maximální motorizace 60 PS
Počet osob na palubě 10